Open post

Як обрати юриста для юридичного супроводу вашого бізнесу?

Кожна організація потребує юридичного супроводу. До створення бізнесу чи будь-якої іншої організації, під час створення, після створення, для поточного обслуговування, відчуження або при ліквідації суб’єкта господарської діяльності, юридичний супровід цих процесів однозначно присутній, але…. Головне питання для того, хто створює свій бізнес чи то у Києві, Житомирі, Львові, Ужгороді: «хто цей юридичний супровід буде здійснювати?».

Читати даліMore Tag
Open post

Часу для подання інформації про бенефіціарів у 2021 році залишилось не так вже й багато!

Інформація про кінцевих бенефіціарних власників юридичної (надалі – КБВ)  має  бути поданою протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким затверджена форма та зміст структури власності. Про це йдеться у ч. 4 розділу Х Закону України № 361-IX від 06.12.2019 р.  

Читати даліMore Tag
Open post

Захисти свою ТМ на митниці!

Власники знаків для товарів і послуг (ТМ) можуть захищати своє право на їх використання різними способами. Одним із таких ефективних способів, є призупинення митного оформлення товарів на яких протиправно нанесений знак.

Читати даліMore Tag
Open post

Правила існування ТОВ змінюються!

Президент України, 12 березня 2018 року, підписав Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (надалі – Закон).  Близько половини українських компаній діють  у формі ТОВ. За даними Держстату України у 2017 році в країні налічувалось понад 530 тис. ТОВ, і їх кількість постійно зростає, тому  Закон стосується значної частини українського бізнесу.

Читати даліMore Tag
Open post

Нові правила господарського судочинства

[:ua]Президент України 22 листопада 2017 року підписав законопроект № 6232, який передбачає зміни до ряду діючих кодексів, зокрема і до Господарського процесуального кодексу України (надалі – «Кодекс»). Які ж нові правила судочинства для українського бізнесу пропонує законодавець? Коротко розглянемо новели законодавства у цій статті.

Читати даліMore Tag
Scroll to top